Upcycling, czyli co ona tak naprawdę robi?

Upcycling, czyli co ona tak naprawdę robi?

Upcycling ubrań

Według definicji to szeroko pojęte przetwarzanie starych ubrań, które dzięki temu zyskują drugie życie i stają się produktem o wyższej wartości.

Inaczej mówiąc, ubrania możemy ozdabiać, naszywając inne materiały czy aplikacje. Można je zszywać, przeszywać i przerabiać na inną część garderoby. Wszystko zależy tylko od Waszej kreatywności!

Najprostszą i najszybszą droga do posiadania zupełnie nowej garderoby jest ozdabianie. Wystarczy garść cekinów, aplikacji, naprasowanek czy tasiemek i innych pasmanteryjnych dodatków. Co najważniejsze, możecie to zrobić sami za pomocą igły z nitką czy żelazka!

Jeśli jednak szukacie czegoś więcej, a brakuje Wam czasu czy umiejętności szycia na maszynie. Tu pojawiam się ja! Specjalnie dla Was mogę wykonać custom kurtki jeansowej! Tu ogranicza nas jedynie wyobraźnia:) Naszywam materiały z drugiego obiegu (fragmenty koszulek, bluz, tkanin, ubrań). Podmieniam rękawy, łączę jeans z koszulą flanelową czy bawełniana bluzą. Gotową kurtkę mogę ozdobić też farbą! Mogę ją odbarwić lub ozdobić ćwiekami, perełkami i czym tylko przyjdzie Ci do głowy!

Jak ona to robi?

Współpracuję z sortownią Vive Profit, która dostarcza mi wyselekcjonowane kurtki jeansowe. To właśnie one dostają nowe życie i są przeze mnie ozdabiane.

Materiały i koszulki znajduję w second hand lub na vinted. Wszystkie pochodzą z drugiej ręki i są jedyne w swoim rodzaju!

Odrobina kreatywności, trochę farby do tkanin, świetna maszyna do szycia plus moje umiejętności i specjalnie dla Was, powstaje jedyna w swoim rodzaju kurtka😊

Kliknij w zakładkę personalizacja i stwórz własny custom! Lub wybierz opcję sklep i kup gotową już kurteczkę!

Brak komentarzy

Zostaw komantarz

Your email address will not be published.